Uitslag clubkampioenschappen Skeeleren 2021

Maandag 20 september 2021
M/J Cat Uitslag Naam  Tijd 100 m  Plaats 100 m Punten 100 m   Tijd 300 m  Plaats 300 m Punten 300 m Plaats Marathon Punten Marathon Totaal aantal punten
Meisjes Pupil 4 1 Isa  Jonges  23:06  1 15,1  1:21:04  1 15,1 1 15,1 45,3
Meisjes Pupil 4 2 Anne  Onderwater  24:58  2 14  1:29:27  2 14 2 14 42
Meisjes Pupil 3 1 Roos De Boer  17:23  1 15,1  54:60  1 15,1 1 15,1 45,3
Meisjes Pupil 3 2 Anna  Douwes  17:71  2 14  1:00:14  3 13 2 14 41
Meisjes Pupil 3 3 Bo  Van der  Post  18:44  3 13  56:44  2 14 3 13 40
Meisjes Pupil 3 4 Suus De Rooy  18:50  4 12  1:01:63  4 12 4 12 36
Meisjes Pupil 3 5 Fleur Van der Post  19:61  5 11  1:04:70  6 10 5 11 32
Meisjes Pupil 3 6 Fleur  Snel  20:77  6 10  1:04:64  5 11 6 10 31
Meisjes Pupil 3 7 Liz  Oppelaar  23:63  7 9  1:15:91  7 9 7 9 27
Meisjes Pupil 3 8 Isa  van de  Streek  35:34  8 8  1:49:18  8 8 8 8 24
Meisjes Pupil 3 9 Liv  Colijn  37:35  9 7  3:48:44  9 7 9 7 21
Jongens Pupil 3 1 Kasper   Hogenboom   16:75  1 15,1  49:30  1 15,1 1 15,1 45,3
Jongens Pupil 3 2 Sam  Verkleij   18:35  2 14  1:02:52  2 14 3 13 41
Jongens Pupil 3 3 Mees van Urk  20:45  3 13  1:15:89  3 13 2 14 40
Meisjes Pupil 2 1 Lana  Smit  16:71  1 15,1  50:18  1 15,1 2 14 44,2
Meisjes Pupil 2 2 Lieke  Roest  17:40  2 14  51:60  2 14 1 15,1 43,1
Meisjes Pupil 2 3 Suze  Van der  Zon  18:34  3 13  55:92  3 13 4 12 38
Meisjes Pupil 2 4 Tara  Schot  19:89  5 11  58:54  4 12 3 13 36
Meisjes Pupil 2 5 Kaya  Onderwater   18:61  4 12  1:03:65  5 11 5 11 34
Meisjes Pupil 2 6 Jet   Beukeboom  22:26  6 10  1:07:15  6 10 6 10 30
Jongens Pupil 2 1 Alex Van Reine  18:67  1 15,1  1:03:46  1 15,1 1 15,1 45,3
Meisjes Pupil 1 1 River Van Staveren  13:20  1 15,1  36:76  1 15,1 1 15,1 45,3
Meisjes Pupil 1 2 Lieke   Steenkamer  14:27  3 13  40:50  2 14 2 14 41
Meisjes Pupil 1 3 Sophie   Ammerlaan   14:16  2 14  42:10  3 13 4 12 39
Meisjes Pupil 1 4 Lotte  Sonderen  14:28  4 12  45:30  4 12 3 13 37
Meisjes Pupil 1 5 Caithlyn  Selhorst  15:40  6 10  45:51  5 11 6 10 31
Meisjes Pupil 1 6 Daisy  Warmerdam  15:59  7 9  46:35  6 10 5 11 30
Meisjes Pupil 1 7 Lara Van Kleef  15:12  5 11  47:50  7 9 8 8 28
Meisjes Pupil 1 8 Puck  Kaptein  15:90  9 7  47:68  8 8 7 9 24
Meisjes Pupil 1 9 Fleur  Schenkeveld   15:88  8 8  47:81  9 7 9 7 22
Meisjes Pupil 1 10 Marije  Wurzer  17:01  11 5  51:78  10 6 10 6 17
Meisjes Pupil 1 11 Eva   Zaitout  17:00  10 6  54:18  11 5 11 5 16
Meisjes Pupil 1 12 Fenna  Van der  Zon  18:46  12 4  56:70  12 4 12 4 12
Jongens Pupil 1 1 Julian Van der  Wal  16:20  1 15,1  51:12  1 15,1 1 15,1 45,3
Meisjes Kadet 1 Janna  Harting  14:34  1 15,1  38:32  1 15,1 1 15,1 45,3
Meisjes Kadet 2 Anne   Ammerlaan   15:74  2 14  44:61  2 14 2 14 42
Jongens Kadet 1 Niels  Pennings  12:61  1 15,1  32:86  1 15,1 2 14 44,2
Jongens Kadet 2 Stan de Graaf  12:96  2 14  33:44  2 14 1 15,1 43,1
Jongens Kadet 3 Sven   Kompier   13:56  4 12  34:68  3 13 3 13 38
Jongens Kadet 4 Kay  Kuper  13:20  3 13  36:55  4 12 4 12 37
V Jun B - Masters 1 Linda Van Driel  13:03  1 15,1  33:54  1 15,1 1 15,1 45,3
V Jun B - Masters 2 Famke   Hogenboom   13:17  2 14  34:19  2 14 3 13 41
V Jun B - Masters 3 Femke Van Rijn  13:56  3 13  36:18  3 13 2 14 40
V Jun B - Masters 4 Noëlle  Van der Meer  14:44  4 12  38:37  4 12 4 12 36
M Jun B - Masters 1 Maarten  Pennings  12:15  1 15,1  30:79  1 15,1 1 15,1 45,3
M Jun B - Masters 2 Koen van  Dissel  12:24  2 14  31:93  2 14 2 14 42
M Jun B - Masters 3 Jeroen  Pennings  12:58  4 12  33:11  3 13 3 13 38
M Jun B - Masters 4 Jurre Van Kleef  12:29  3 13  33:16  4 12 4 12 37
M Jun B - Masters 5 Duco  Kuper  12:59  5 11  36:67  5 11 5 11 33
gebr. van Hemert
gebr.  De Hollander

Clubgebouw Vereniging IJs en skeelersport Koudekerk
Gruttolaan  39
2396 JB Koudekerk aan den Rijn
icons8 facebook old a5d33 icons8 facebook old a5d33

Secretariaat Vereniging IJs en skeelersport Koudekerk
Postadres: De Tas 7
2396 VN Koudekerk aan den Rijn
Mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.