Uitslag clubkampioenschappen 2017/2018

 

Meisjes Benjamins Sekse Categorie PR 2 Ronden 2 Ronden PR Plaats
Lara van Kleef V Benjamin   1.24,05 PR 1
Nieke van Bostelen V Benjamin   1.30,07 PR/val 2
Daisy Warmerdam V Benjamin   2.00,13 PR 3
             
Jongens Benjamins     PR 2 Ronden 2 Ronden PR Plaats
Julian van der Wal  M Benjamin   2.07,97 PR 1
Scott Warmerdam M Benjamin   2.32,95 PR 2
             
Meisjes Mini's     PR 2 Ronden 2 Ronden PR Plaats
River van Staveren V Mini 55,69 0.55,34 PR 1
Brenda van Driel V Mini 1.00,36 0.57,15 PR 2
Fiene van Bostelen V Mini 1.07,10 1.04,99 PR 3
Sophie Ammerlaan V Mini 1.15,65 1.08,19 PR 4
Maartje Lekx V Mini 1.28,34 1.12,89 PR 5
Rinske Hogenboom V Mini 1.25,68 2.03,90   6
Tess Struik V Mini   2.16,67 PR 7
             
Jongens Mini's     PR 2 Ronden 2 Ronden PR Plaats
Stan de Graaf M Mini 44,61 0.42,82 PR 1
Sven Kompier M Mini 49,1 0.48,68 PR 2
Kay Kuper M Mini 50,48 0.50,97   3
Daan van Veen M Mini 1.03,09 0.56,61 PR 4
Jochem van Reine M Mini 1.21,09 1.14,31 PR 5
Ids Vonk M Mini 59,5 1.27,63 val 6
Lloyd Vliet Vlieland M Mini 59,79 DNF val 7
             
Meisjes Welpen     PR 2 Ronden 2 Ronden PR Plaats
Nora de Graaf V Welp 41,35 0.41,82   1
Bente Vonk V Welp 48,67 0.49,42   2
Julia van Driel V Welp 58,63 0.56,76 PR 3
Josje Mey V Welp 1.08,71 1.00,48 PR 4
Floor van Triest V Welp 1.03,16 1.00,79 PR 5
Ciska Peters V Welp 1.18,21 1.07,00 PR 6
Anne Ammerlaan V Welp 1.16,85 1.12,90 PR 7
Manouk van den Berg V Welp 1.13,75 1.17,18   8
Mijke van Triest V Welp 46,34 1.40,71 val 9
             
Jongens Welpen      PR 2 Ronden 2 Ronden PR Plaats
Kevin Roozendaal M Welp 39,53 0.41,50   1
Niels Pennings M Welp 46,07 0.45,27 PR 2
Rens Ebbink M Welp 49,74 0.54,35   3
Nout Beukeboom M Welp   1.08,24 PR 4
Jinne Struik M Welp 45,7 1.18,97 val 5
Teun van Bostelen M Welp 1.12,19 1.23,44 val 6
             
Meisjes Pupillen     PR 2 Ronden 2 Ronden PR Plaats
Linda van Driel V Pupil 38,57 0.38,05 PR 1
Joëlle de Roos V Pupil 40,1 0.40,07 PR 2
Famke Hogenboom V Pupil 45,13 0.45,33   3
Annelinde Wurzer V Pupil 53,2 0.52,52 PR 4
Guusje van Reine V Pupil 1.07,24 1.06,93 PR 5
             
Jongens Pupillen     PR 2 Ronden 2 Ronden PR Plaats
Thijs van Bostelen M Pupil 36,94 0.36,11 PR 1
Tygo Kompier M Pupil 38,11 0.37,69 PR 2
Maarten Pennings M Pupil 40,40 0.39,12 PR 3
Duco Kuper M Pupil 40,81 0.40,29 PR 4
Duke Beukeboom M Pupil 46,83 0.44,70 PR 5
Daan de Boer M Pupil 54,29 0.53,44 PR 6
             
Familie-estafette (minimaal 3, maximaal 4 deelnemers, 1 vrouw,meisje / 2 man, jongen of andersom) 4*1 Ronde      
Familie     PR  4 Ronden PR Plaats
Fam. Kuper     1.30,62 1.24,66 PR 1
Fam. Van Driel (team II)     1.35.54 1.24,96 PR 2
Fam. Pennings     1.35,84 1.31,46 PR 3
Fam. Beukeboom     1.40,60 1.40,98   4
Fam Vonk     1.51,28 1.43,23 PR 5
Fam. Van Driel (team I)     2.00,85 1.43,35 PR 6
Fam Struik     1.42,53 1.57,82   7
Fam Ammerlaan       2.06,24 PR 8
Fam. Hogenboom     1.42.23 2.09,16   9
Fam van Bostelen
( Pascal, Marieke, Nieke, Teun)
    1.57,25 2.13,17 PR 10
Fam Ebbink  Kevin Roozendaal   1.58,16 1.36,58   DQ
             
Meiden Junioren C      PR 4 Ronden 4 Ronden PR Plaats
Jessica Ebbink V   1.45,54 1.42,26 PR 1
             
Jongens Junioren C     PR 4 Ronden 4 Ronden PR Plaats
Jim Beukeboom M   1.26,50 1.20,84 PR 1
Mark Warmerdam M     1.24,78 PR 2
Giel Harting M   1.54.20 1.40,94 PR 3
Rick Roest M   1.56,69 1.45,66 PR 4
Lars Menken M     1.57,50 PR 5
Cas van Schie M   2.07,93 1.59,94 PR 6
             
Jongens Junior B      PR 4 Ronden 4 Ronden PR Plaats
Ruben van Randeraat M Junior B 1.08,26 1.09,39   1
Rowan de Roos M Junior B 1.18,54 1.22,06   2
Daan Beukeboom M Junior B 1.37,03 1.34,71 PR 3
             
Meisjes Junior B      PR 4 Ronden 4 Ronden PR Plaats
Danique Dexel V Junior B 1.35,10 1.49,71   1
             
Algeheel Kampioen: Junior C t/m Master     PR 4 Ronden 4 Ronden PR Plaats
Ruben van Randeraat M Junior B 1.08,26 1.09,39   1
Ubbo Kuper M Master A 1,09,96 1.10,04   2
Hans Harting M Junior A 1.20,51 1.17,17 PR 3
Jim Beukeboom M Junior C 1.26,50 1.20,84 PR 4
Jeroen Pennings M Master B 1.20,75 1.21,33   5
Rowan de Roos M Junior B 1.18,54 1.22,06   6
Mark Warmerdam M Junior C   1.24,78 PR 7
Edwin  Struik M Master A 1.23.65 1.25,42   8
Wouter Beukeboom M Master A   1.25,46 PR 9
Hennie Meijer M Master E 1.25,46 1.32,42   10
Daan Beukeboom M Junior B 1.37,03 1.34,71 PR 11
Giel Harting M Junior C 1.54.20 1.40,94 PR 12
Rick Roest M Junior C 1.56,69 1.45,66 PR 13
Lars Menken M Junior C   1.57,50 PR 14
Cas van Schie M Junior C 2.07,93 1.59,94 PR 15
             
Algeheel Kampioen: Junior C t/m Master     PR 4 Ronden 4 Ronden PR Plaats
Marion Kuper V Master A 1,17,78 1.16,98 PR 1
Agatha van Driel V Senior B 1.34,28 1.32,35 PR 2
Monique Hogenboom V Senior 1.42,41 1.41,52 PR 3
Jessica Ebbink V Junior C 1.45,54 1.42,26 PR 4
Danique Dexel V Junior B 1.35,10 1.49,71   5
gebr. van Hemert
gebr.  De Hollander

Clubgebouw Vereniging IJs en skeelersport Koudekerk
Gruttolaan  39
2396 JB Koudekerk aan den Rijn
icons8 facebook old a5d33 icons8 facebook old a5d33

Secretariaat Vereniging IJs en skeelersport Koudekerk
Postadres: De Tas 7
2396 VN Koudekerk aan den Rijn
Mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.