Uitslag clubkampioenschappen 2018/2019

 

Jongens Benjamins 2 Rd PR Plaats   Familie estafette        Plaats
Scott Warmerdam 1.12,94 PR 1   Fam de Graaf
Nora Stan Ronald 
  1.18,00 PR 1
          Fam. Kuper   1.20,28 PR 2
Meisjes Mini's 2 Rd PR Plaats   Fam. Pennings   1.25,16 PR 3
River van Staveren 49,52 PR 1   Fam Harting
Giel, Janna, Hans, Jan Dirk
  1.31,97 PR 4
Rinske Hogenboom 1.00,61 PR 2   Fam. Van Driel (team II)
Linda, Agatha, Bjorn
  1.27,61 PR 4
Sophie Ammerlaan 1.01,37 PR 3   Fam. Beukeboom   1.37,33 PR 6
Lisa de Jong 1.04,55   4   Fam. Ebbink   1.39,61   7
Fleur Schenkeveld 1.09,47 PR 5   Fam. Hogenboom   1.42,93   8
Daisy Warmerdam 1.10,81   6   Fam. Warmerdam
Daisy, Scott, Fernand,Mark
  1.55,92   9
Fenna van der Zon 1.19,04 PR 7   Fam. Ammerlaan   1.58,85 PR 10
Lara van Kleef 1.20,36   8            
          Meiden Junioren C    4 Rd PR Plaats
Jongens Mini's 2 Rd PR Plaats   Joëlle de Roos   1.17,70 PR 1
Ids Vonk 48,86   1   Jessica Ebbink   1.21,66 PR 2
          Famke Hogenboom   1.24,50 PR 3
Meisjes Welpen 2 Rd PR Plaats            
Julia van Driel 49,53 PR 1   Jongens Junioren C   4 Rd PR Plaats
Brenda van Driel 1.02,15   2   Thijs van Bostelen   1.10,18 PR 1
Josje Meij 1.02,20   3   Mark Warmerdam   1.20,57 PR 2
Maartje Lekx 1.04,94 PR 4   Rick Roest   1.35,76   3
Anne Ammerlaan 1.05,84   5   Hamed Kaba   gevallen   4
Janna Harting 1.06,92 PR 6            
          Jongens Junioren B   4 Rd PR Plaats
Jongens Welpen  2 Rd PR Plaats   Jan Dirk Harting   1.08,04 PR 1
Stan de Graaf 39,55 PR 1   Jim Beukeboom   1.23,27   2
Sven Kompier 41,34   2   Giel Harting   1.28,50 PR 3
Rens Ebbink 45,42   3   Daan Beukeboom   1.29,86 PR 4
Kay Kuper 45,66   4   Cas van Schie   1.48,86 PR 5
Daan van Veen 47,90 PR 5            
Nout Beukeboom 55,65 PR 6   Meiden Junior B  Cat. 4 Rd PR Plaats
Jochem van Reine 57,28   7   Merel Menken   1.30,12 PR 1
                   
Meisjes Pupillen 2 Rd PR Plaats   Meiden Junior A Cat. 4 Rd PR Plaats
Linda van Driel 36,54 PR 1   Danique Dexel Junior A 1.46,02   1
Nora de Graaf 39,22 PR 2            
Mandy van Driel 45,42 PR 3   Jongens Junior A  Cat. 4 Rd PR Plaats
Marije Verkleij 1.03,13 PR 4   Ruben van Randeraat Junior A 1.06,58 PR 1
Anne van Schie 1.13,30 PR 5   Hans Harting Junior A 1.17,84   2
Pam Windhorst -   DNS            
          Dames Senioren  Cat. 4 Rd PR Plaats
Jongens Pupillen 2 Rd PR Plaats   Marion Kuper Master B 1.15,90 PR 1
Tygo Kompier 34,32   1   Agatha van Driel Master A 1.33,88   2
Kevin Roozendaal 38,00 PR 2   Monique Hogenboom Senior 1.53,78   3
Maarten Pennings 38,52   3            
Niels Pennings 39,69 PR 4   Heren  Senioren  Cat. 4 Rd PR Plaats
Duco Kuper 39,77 PR 5   Jeroen Pennings Master B 1.19,70 PR 1
Jurre van Kleef 44,80 PR 6   Martin van Bostelen Master B 1.24,00   2
Raymond de Jong 48,92   7   Wouter Beukeboom Master B 1.25,28 PR 3
Daan de Boer 50,70 PR 8   Hennie Meijer Master E 1.30,23   4
gebr. van Hemert
gebr.  De Hollander

Clubgebouw Vereniging IJs en skeelersport Koudekerk
Gruttolaan  39
2396 JB Koudekerk aan den Rijn
icons8 facebook old a5d33 icons8 facebook old a5d33

Secretariaat Vereniging IJs en skeelersport Koudekerk
Postadres: De Tas 7
2396 VN Koudekerk aan den Rijn
Mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.