Uitslag clubkampioenschappen 2016/2017

 

Meisjes Benjamins     2 Ronden Plaats Jongens Benjamins     2 Ronden Plaats
River van Staveren     1.02.61 1 Ids Vonk     1.08.81 1
Saskia Peters   PR 1.40.66 2 Ruben Endenburg   PR 1.13.45 2
                   
Meisjes Mini's     2 Ronden Plaats Jongens Mini's     2 Ronden Plaats
Julia van  Driel   PR 58.63 1 Stan de Graaf   PR 47.66 1
Fiene vanBostelen   PR 1.07.10 2 Sven Kompier   PR 53.4 2
Josje Mey   PR 1.08.71 3 Rens Ebbink   PR 54.88 3
Roos v.d.Meij   PR 1.08.79 4 Kay Kuper   PR 57.72 4
Brenda van Driel     1.09.87 5 Daan van Veen     1.05.86 5
Ciska Peters   PR 1.18.21 6 Lloyd Vliet Vlieland   PR 1.05.25 6
Maartje Lekx   PR 1.28.34 7 Teun van Bostelen   PR 1.22.34 7
                   
Meisjes Welpen     2 Ronden Plaats Jongens Welpen     2 Ronden Plaats
Linda van Driel   PR 41.92 1 Tygo Kompier   PR 39.41 1
Nora de Graaf   PR 45.23 2 Maarten Pennings   PR 41.78 2
Bente Vonk   PR 51.73 3 Kevin Roozendaal   PR 45.34 3
Cecilia Patiwael   PR 55.09 4 Duco Kuper   PR 45.76 4
Mijke van Triest   VAL 56.18 5 Jinne Struik   PR 48.16 5
Annelinde Wurzer     1.03.49 6 Daan de Boer     59.4 6
Floor van Triest     1.05.10 7 Niels Pennings   PR 49.65 7
Pam Windhorst       dns Collin Menken   PR 1.03.97 8
                   
Meisjes Pupillen     2 Ronden Plaats Jongens Pupillen     2 Ronden Plaats
Joëlle de Roos   PR 40.6 1 Thijs van Bostelen   PR 38.97 1
Famke Hogenboom   PR 49.86 2 Mark Warmerdam   PR 41.96 2
Jessica Ebbink   PR 58.16 3 Hamed Kaba   PR 43.73 3
          Duke Beukeboom   PR 47.79 4
          Jesse Dexel     52.27 5
          Rick Roest   PR 1.00.79 6
                   
Meiden Junioren C     4 Ronden Plaats Jongens Junioren C     4 Ronden Plaats
Ruby vanTol     1.19.88 1 Luuk Hoogeveen   PR 1.11.05 1
Merel Menken   PR 1.42.97 2 Jan Dirk Harting     1.11.18 2
Amy Verlooy   PR 1.51.56 3 Jim Beukeboom   PR 1.26.50 3
Chloey Bakker   PR 1.53.24 4 Daan Beukeboom   PR 1.37.03 4
Danielle Ebbink   PR 1.55.89 5 Giel Harting   val/PR 1.54.20 5
Nikki Lekx     dns   Cas van Schie   PR 2.07.93 6
Misa Rademaker     dns            
                   
Junior B t/m Senior Cat.   4 Ronden Plaats Junior B t/m Senior Cat.   4 Ronden Plaats
Marion Kuper Senior   1.19.19 1 Ruben van Randeraat Junior B PR 1.08.26 1
Maartje Zaalberg Junior B   1.29.28 2 Ubbo Kuper Senior   1.11.09 2
Agatha van Driel Senior PR 1.34.28 3 Hans Harting Junior B PR 1.20.51 3
Arienne Kapteijn Senior   1.42.84 4 Jeroen Pennings Senior PR 1.20.75 4
Monique Hogenboom Senior   1.44.31 5 Martin van Bostelen Senior PR 1.21.29 5
Danique Dexel Junior B   1.48.07 6 Bjorn van Driel Senior   1.24.16 6
          Edwin  Struik Senior   1.24.23 7
          Marcel van der Klauw Senior   1.30.37 8
          Hennie Meijer Senior   1.30.92 9
          Rowan de Roos Junior B VAL 1.34.93 10
               
Familie estafette 4*1 Ronde             
Fam. Kuper   PR 1.30.62 1          
Fam. Pennings   PR 1.35.84 2          
Fam. Van Driel (team II)     1.39.08 3          
Fam. van  Tol   PR 1.39.45 4          
Fam. Beukeboom   PR 1.40.60 5          
Fam. Struik   PR 1.42.53 6          
Fam. De Graaf   PR 1.43.25 7          
Fam. Hogenboom     1.45.68 8          
Fam. Vonk   PR 1.51.28 9          
Fam. van Bostelen   PR 1.57.25 10          
Fam. Ebbink   PR 1.58.16 11          
Fam. Van Driel (team I)   PR 2.00.35 12          
Fam. Hollebeek   PR 2.08.12 13          
Fam. van Veen   PR 2.25.09 14          
gebr. van Hemert
vd Klauw
gebr.  De Hollander

Clubgebouw Vereniging IJssport Koudekerk
Gruttolaan  39
2396 JB Koudekerk aan den Rijn
icons8 facebook old a5d33

Secretariaat Vereniging IJssport Koudekerk
Postadres: Gruttolaan 39
2396 JB Koudekerk aan den Rijn
Mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.