Uitslag clubkampioenschappen 2014/2015

Meisjes Benjamins   PR 1 Ronde 1 Ronde Plaats
Roos van der Meij     58,3 3
Ciska Peters     52,35 2
Myrthe Goedhart   53,35 44,3 1
         
Jongens Benjamins        
Sven Kompier   36,03 37,35 2
Stan de Graaf   34,48 35,45 1
         
Meisjes Mini's   PR 2 Ronden 2 Ronden Plaats
Floor van Triest     1.27,54 7
Kiki Spil   1.41,71 DNS  
Marije Verkleij   1.22,80 1.30,66 8
Rianne  Griffoen   1.16,69 DNS  
Cecilia Patiwael   1.15,06 1.05,70 6
Mijke  van Triest   1.06,06 1.04,46 4
Nino Schot   1.10,74 1.04,81 5
Nora de Graaf   59,51 58,29 3
Mandy van Driel   56,04 55,54 2
Linda van Driel   52,6 51,36 1
         
Jongens Mini's   PR 2 Ronden 2 Ronden Plaats
Lamine Kaba   1.29,97 DNS  
Niels Pennings   1.29,72 1.19,46 8
Kevin Roozendaal   1.08,75 1.05,03 6
Milan Goedhart   1.07,60 1.10,24 7
Wessel Warmerdam   1.04,30 1.03,08 5
Duco  Kuper   1.03,81 54,89 3
Jinne Struik   59,19 1.00,01 4
Maarten Pennings   53,88 52,27 2
Tygo Kompier   44,79 45,14 1
         
Meisjes Welpen   PR 2 Ronden 2 Ronden Plaats
Joëlle de Roos   47,89 45,76 1
Laurien den Hertog   55,96 59,88 2
Famke Hogenboom   1.02,96 1.03,27 3
Rosa Heemskerk   1.37,37 DNS  
Marit Bouwman     1.24,85 4
         
Jongens Welpen   PR 2 Ronden 2 Ronden Plaats
Alec Blokland   1.16,05 1.05,99 10
Stef de Leeuw   1.14,32 59,46 7
Ole van Tol   1.14,12 1.05,72 9
Duke  Beukeboom val 1.08,44 1.00,34 8
Jesse Dexel   57,41 56,65 6
Ijsbrand van Eekelen   54,95 52,81 5
Ben van der Meijden   53,15 50,2 3
Thijs van Bostelen   52,44 49,48 2
Hamed Kaba   51,17 51,69 4
Mark  Warmerdam   44,81 44,51 1
         
Meisjes Pupillen   PR 2 Ronden 2 Ronden Plaats
Nikki Lekx     57,45 3
Jesslynn Geerars   1.08,83 1.08,21 8
Eefje Noordermeer   1.08,56 DNS  
Chloey Bakker   1.05,91 59,03 4
Tess Verkleij   1.01,60 59,24 5
Misa Rademaker val 1.01,16 1.06,78 7
Merle van Bostelen   59,86 1.01,20 6
Kiki Klaasen Bos   55,66 DNS  
Amy  Verlooy   54,27 55,22 2
Ruby van Tol   39,06 40,16 1
         
Jongens Pupillen   PR 2 Ronden 2 Ronden Plaats
Xander Blokland     1.08,67 7
Cas van Schie     1.13,20 8
Stan Stip   1.07,25 1.00,14 5
Daan Beukeboom   1.03,31 1.03,67 6
Quinten Kluyver   1.01,90 58,63 4
Jim Beukeboom   51,73 49,96 3
Luuk Hoogeveen   37,65 37,46 1
Jan Dirk Harting   38,54 37,67 2
         
Familie-estafette   4*1 Ronde    
Fam. Kuper   2.20,95 1.48,53 4
Fam. De Graaf   2.13,20 2.08,82 6
Fam Struik   1.56,16 1.49,16 5
Fam. Van Driel val 1.51,78 1.47,58 3
Fam Zaalberg   1.46,51 1.41,14 2
Fam.  Van Randeraat   1.38,10 1.29,64 1
         
Meisjes Junioren C   PR 4 Ronden 4 Ronden Plaats
Agatha van Driel Senior 1.42,90 1.35,44 2
Danique Dexel Junior C 1.41,06 1.38,75 1
Maartje Zaalberg Junior C 1.39,94 1.38,75 1
Bart Ebbink Junior C 1.37,37 1.32,02 5
Rowan de Roos Junior C 1.28,77 1.28,91 4
Michael Pelgrom Junior B 1.28,03 1.25,02 1
Hennie Meijer Senior 1.27,05 1.25,46 8
Hans Harting Junior C 1.26,76 1.22,15 3
         
Geurt van Raderaat Senior 1.26,51 1.22,88 5
Ruben van Randeraat Junior C 1.15,49 1.14,97 2
Ronald de Graaf Senior 1.13,06 1.12,55 3
Peder Robijn Junior C 1.11,48 1.10,31 1
Bjorn van Driel Senior   1.23,55 7
Ubbo Kuper Senior   1.11,59 2
Guido van der Meij Senior   1.23,22 6
Marion Kuper Senior   1.18,07 1
Martin van Bostelen Senior   1.21,74 4
Paul Robijn Senior   1.09,48 1
gebr. van Hemert
vd Klauw
gebr.  De Hollander

Clubgebouw Vereniging IJssport Koudekerk
Gruttolaan  39
2396 JB Koudekerk aan den Rijn
icons8 facebook old a5d33

Secretariaat Vereniging IJssport Koudekerk
Postadres: Gruttolaan 39
2396 JB Koudekerk aan den Rijn
Mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.